Tylo Impression
 
 
 
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Kompletne SPA na małej powierzchni


Teraz marzenie o własnym SPA może się zrealizować. Nawet jeśli użytkownik nie dysponuje dużą powierzchnią, może cieszyć się dobrym wypoczynkiem korzystając z sauny oraz łaźni parowej.


Tylö optymalnie urządziło każdy centymetr kabiny – tak by wszyscy członkowie rodziny mogli korzystać z ich ulubionych form kąpieli kiedy tylko mają na to ochotę.


Tylko na 2,8 m2 powierzchni stworzono jedyną w swoim rodzaju kombinację tradycyjnej sauny, kojącej sauny parowej oraz relaksującej łaźni parowej z funkcją prysznica.
 To prawdziwa rewolucja w projektowaniu domowych SPA. Rozwiązanie jest na tyle kompaktowe, że pasuje do każdej standardowej łazienki. Nazwaliśmy tę kabinę Tylö Impression, ponieważ wiemy, że na pewno wywrze ogromne wrażenie na użytkowniku.
 

Dla pełnego wachlarza opcji kąpielowych: tradycyjna sauna, sauna parowa, łaźnia parowa i prysznic, kabina Tylö ix210s może być wyposażona w piec Tylö Combi. Ścianki zewnętrzne są dostępne w wykończeniu z lakierowanej płyty MDF w kolorze białym lub czarnym na wysoki połysk, bądź fornirowane w odcieniu ciemnego drewna wenge.
 

Tylö Impression wyróżnia się nie tylko swoim genialnym kompaktowym designem. Nasi szwedzcy projektanci postawili sobie za zadanie połączenie praktycznych funkcji kabiny z jej eleganckim wykończeniem, gdzie można się zrelaksować i poddać wyjątkowym doznaniom kąpielowym. Kabina Tylö ix210 składa się z dwóch sekcji: prysznic/łaźnia parowa oraz sauna/sauna parowa. Kabiny kąpielowe Tylö i170 oraz i130 występują w dwóch rozmiarach i są połączeniem prysznica z łaźnią parową.
 

Kąpiel w łaźni parowej to przyjemność doznawana w łagodnej temperaturze. Względna wilgotność powietrza 100% oraz temperatura nie przekraczająca 40-55°C pozwalają na dłuższe korzystanie z dobrodziejstw kąpieli parowej.
 

Skandynawski styl kabin Impression łączy w sobie elegancję z czystą uporządkowaną formą i harmonizuje z każdym wykończeniem łazienki. Obudowa zewnętrzna kabin dostępna jest w kolorze czarnym lub białym (a dla modelu ix210 również wenge; dodatkowe informacje na następnej stronie). Jest wiele możliwych opcji konfigurowania drzwi i ścianek tak, by kabina pasowała do wykończenia łazienki oraz spełniała wymagania instalacyjne, a co najważniejsze - oczekiwania klienta.
 

Sauna i kabina prysznicowa Tylö Impression

  • Konstrukcja kabin Tylö Impression została oparta na modułowym systemie profili. Możliwość różnych konfiguracji elementów kabiny oraz wykończenia zewnętrznego daje maksymalnie dużą dowolność formy kabin na nawet najmniejszej powierzchni. Pokazana obok kabina to sauna Tylö ix210 o kompaktowych wymiarach zewnętrznych 2125 x 1325mm, dzielona na dwie części: saunę i prysznic. Część saunowa kabiny wyposażona jest w dwie ławki swobodnie mieszczące dwoje dorosłych i dwoje dzieci.

Łatwa w montażu

  • Opatentowana konstrukcja kabiny z profili aluminiowych zapewnia dużą wszechstronność przy zachowaniu wyjątkowego systemu Tylö. Specjalny system łączenia elementów zastępuje stosowane do montażu kabiny tradycyjne śruby. Prosta gładka forma cieszy oko użytkownika, a jednocześnie znacznie ułatwia utrzymanie czystości.

IX + S = kombinacja doznań kąpielowych

  • „Impression Cross Over + Steam” to innowacyjny mix różnych doznań kąpielowych. Część prysznicowa i saunowa stanowią wyposażenie standardowe kabiny. Wedle życzenia dostarczany z kabiną panel prysznicowy można zastąpić panelem prysznicowym z funkcją łaźni parowej. Rozwiązanie to pozwala cieszyć się łaźnią parową w części prysznicowej. Piec saunowy nie stanowi części składowej kabiny. Producent pozostawia klientowi możliwość wyboru pomiędzy tradycyjnym piecem, a piecem Tylö Combi – dodatkowo z funkcją sauny parowej.

Ścianki zewnętrzne sauny Tylö Impression ix210 są dostępne w wykończeniu z lakierowanej na wysoki połysk płyty MDF w kolorze białym lub czarnym lub fornirowane w odcieniu ciemnego drewna wenge.
 

Tylö Impression ix210 to zarówno prysznic i sauna w jednej kabinie. Mieści się ona na niewielkiej powierzchni 2,8 m2. Jej drzwi i ścianki mogą być konfigurowane na nieskończenie wiele sposobów tak, by pasowała do każdej łazienki. Opcjonalnie dostępne jest drewniane pokrycie sauny.
 

Ławki zbudowane są z ciemnego, hartowanego termicznie jesionu, odpornego na działanie wysokich temperatur i wilgotności przez wiele lat użytkowania. Ścianki wewnętrzne wykonane są z pięknej, bezsęcznej osiki najwyższej jakości o jasnym ubarwieniu.
 

Istnieje możliwość wyboru pieca Compact 2/4 na potrzeby sauny suchej i mokrej, lub też pieca Combi 4 RC jeśli chce się dodatkowo korzystać z sauny parowej.
 

Część saunowa zbudowana jest z aluminium, szkła oraz akrylu. Materiały te są odporne na wilgotność, dlatego można użyć ich również w części prysznicowej. Do sauny wchodzi się drzwiami przesuwnymi przez obszerną część prysznicową.
 

Wyposażenie standardowe: izolowane termicznie ścianki i sufit, drzwi oraz panel prysznicowy wraz z baterią termostatyczną. Część saunowa wraz z panelami i ławkami, wykończenie w osice oraz ciemnym jesionie po obróbce termicznej, oświetlenie (część natryskowa), aluminiowa rama podłogi, narożniki i listwy do wykończenia sufitu, zestaw montażowy i wentylacyjny. Dostępna również wersja z funkcją łaźni parowej.
 

Wykończenie zewnętrzne:

  • lakierowana na wysoki połysk płyta MDF w kolorze czarnym lub białym. Model ix210 dostępny również w wykończeniu wenge. Ławki dostarczane w komplecie kabin i130 oraz i170 można również zamówić oddzielnie.

Oświetlenie:

  • Wbudowane 4 lampy halogenowe (mocy 10 W) w części natryskowej/łaźniowej.


Kabiny kąpielowe Tylö Impression 

  • Konstrukcja kabiny kąpielowej Tylö Impression została oparta na tym samym wyjątkowym systemie profili co ix210 z tą różnicą, że wspólna część prysznicowo-łaźniowa wykonana jest z aluminium, szkła oraz akrylu. Kabina ta dostępna jest w dwóch rozmiarach: wersja 1725 x 925 mm z dwoma ławkami oraz nieco mniejsza wersja 1325 x 925 mm z pojedynczą ławeczką.

Inteligentny design

  • Wykonane z kształtowanego ciśnieniowo laminatu (HPL) ławki są wyrazem dobrego smaku. Opcjonalnie dostępne są ławki zewnętrzne. Kabina została wykończona z troską o każdy szczegół. Jej inteligentny design sprawia, że korzystanie z kabiny to czysta przyjemność. Prosta forma bez niepotrzebnych zaułków zapobiega zbieraniu się kurzu i znacznie ułatwia czyszczenie.

Kabiny kąpielowe i170 oraz i130. Możliwe jest lustrzane odbicie montażu ścianek oraz adaptacja kabiny do wymagań łazienek o różnych kształtach i wymiarach. Generator pary sterowany jest przy użyciu sterownika umiejscowionego na panelu prysznicowym.
 

Panel z funkcją łaźni parowej składa się z natrysku zamocowanego na stałe oraz wygodnej, poręcznej słuchawki – obie części w eleganckim ponadczasowym stylu.
 

Opatentowana konstrukcja kabiny z lakierowanych profili aluminiowych zapewnia dużą wszechstronność przy zachowaniu wyjątkowego systemu Tylö. Wystarczy złożyć konstrukcję ramy i umieścić ją na miejscu, a obudowę zewnętrzną po prostu nałożyć bez użycia śrub czy innych elementów montażowych. Prosta gładka forma cieszy oko użytkownika, a jednocześnie znacznie ułatwia utrzymanie czystości.
 

Wykonane z kształtowanego ciśnieniowo laminatu (HPL) ławki są wyrazem dobrego smaku – na tyle eleganckie, by zainstalować je również na zewnętrz kabiny. Wymiary: 460 x 670 x 320 mm. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych ławek.
 

Kabiny Tylö Impression występują w dwóch rozmiarach: i170 z wygodnymi ławkami dla dwóch osób, oraz i130 z miejscem dla jednej osoby.
 

Pozostałe elementy wykonane są z aluminium, szkła oraz materiałów odpornych na działanie powietrza o 100% wilgotności oraz warunków łaźni parowej. 
 

Kabina Tylö i170

  • Funkcja natrysku i łaźni parowej w kabinie o wym. 1725 x 925 mm; wymaga małej powierzchni 1,7 m2. Wystarczająco dużo komfortowego miejsca na relaks dla dwóch osób. Wyposażenie standardowe: ścianki i sufit, oświetlenie, drzwi, dwie specjalnie zaprojektowane ławki, panel prysznicowy z baterią termostatyczną, generator pary, panel sterujący oraz zestaw montażowy.

Kabina Tylö i130

  • Funkcja natrysku i łaźni parowej w kabinie o wym. 1325 x 925 mm. Jako kabina 1-osobowa wymaga stosunkowo małej powierzchni 1,3 m2.
Załączniki:

Wyposażenie standardowe: ścianki i sufit, oświetlenie, drzwi, jedna specjalnie zaprojektowana ławka, panel prysznicowy z baterią termostatyczną, generator pary, panel sterujący oraz zestaw montażowy.

 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
Łubniany, ul. Opolska 125B, tel. 601 149 528
e-mail: info@saunakor.com