AFS
 
 
 
AFS

AFS = AQUATIC FITNESS SYSTEM
Uwielbiasz ruch i wysiłek fizyczny?
Lubisz pływać i ćwiczyć w wodzie?
Chcesz wypocząć i zrelaksować się?
Baseny AFS – ZOSTAŁY STWORZONE DLA CIEBIE!!


Baseny Aquatic Fitness System (AFS)
AQUATIC FITNESS SYSTEM (AFS) to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych basenów. Baseny AFS umożliwiają pływanie, uprawianie ćwiczeń w wodzie oraz pełny zakres hydromasażu.
 

AFS to własny, domowy fitness klub – miejsce do pływania, baza treningowa do aqua-aerobicu, urządzenia do wiosłowania. To wszystko oraz wspaniały hydromasaż we własnym domu lub ogrodzie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ćwiczenia w wodzie to znakomity sposób na poprawę i utrzymanie kondycji, wolny od wad właściwych treningom siłowni. Niebezpieczeństwo kontuzji jest tu znacznie mniejsze, ponieważ pozorna utrata masy ciała w wodzie wynosi 90%! Dodatkowo, ćwiczenia w wodzie, w przeciwieństwie do treningów "na sucho", zapewniają opór we wszystkich kierunkach, co zwiększa ich skuteczność o połowę, jednocześnie chroniąc nas przed przegrzaniem w trakcie wysiłku fizycznego.

Maszyna do ćwiczeń w wodzie AFS zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, dzięki niezwykle rozbudowanemu programowi ćwiczeń. Oczywiście, że możesz pływać: to przecież basen! Możesz jednak także iść, biec, rozciągać się i wykonywać ćwiczenia wysiłkowe lub relaksacyjne!
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
Łubniany, ul. Opolska 125B, tel. 601 149 528
e-mail: info@saunakor.com