Podstawowe informacje
 
 
 
Foto
Foto
Foto
Foto

Witamy w krainie najczystszej, niczym nie skażonej przyjemności. Tylö proponuje relaks pośród obłoków pary w nowoczesnych wersjach wspaniałych łaźni rzymskich i tureckich. Delikatne ciepło i przenikająca wilgotność odprężają ciało, rozluźniają mięśnie i koją zmartwienia całego dnia. Para wodna ma również działanie oczyszczające, dzięki czemu skóra pozostaje gładka i delikatna. Nie ma lepszego sposobu, by odmłodzić i odświeżyć ciało – po prostu narodzić się na nowo.

Temperatura panująca w łaźniach podczas kąpieli waha się od 40 do 55°C, w saunie sięga 110°C. Dlatego łaźnia parowa musi być w wykonana z materiałów odpornych na działanie powietrza o dużej wilgotności (100%).
Kabiny łaźni parowych wykonuje się w konstrukcji lekkiej lub ciężkiej. Ściany, sufit i podłoże kabin o konstrukcji lekkiej wykonuje się z gotowych elementów z wysokiej jakości tworzywa sztucznego (w różnych kolorach), hartowanego szkła oraz aluminium. Ich zaletą jest niższe niż w innych typach kabin zużycie energii elektrycznej podczas pracy generatora pary. Elementy z tworzywa sztucznego, szkła lub aluminium montuje się do gładkich, wypoziomowanych powierzchni, wyłożonych płytkami ceramicznymi lub wykładziną z tworzywa sztucznego odporną na wysoką temperaturę i dla bezpieczeństwa użytkowników antypoślizgową. Konstrukcję ciężką , opartą na murowanych ściankach, wykonuje się z wodoodpornych materiałów, na przykład płytek, kamienia lub kafli ceramicznych. Tego typu rozwiązania stosuje się przede wszystkim wtedy, gdy użycie gotowych elementów, oferowanych przez wyspecjalizowanych producentów, jest niemożliwe. Tak może się zdarzyć, gdy pomieszczenie ma nietypowy kształt lub gotowe elementy nie pasują do stylu wnętrza.

Tylö oferuje kompletną gamę łaźni parowych zarówno do obiektów prywatnych, jak i publicznych. Ekskluzywne kabiny parowe w każdym wymiarze: od 1 do 50 kąpiących się.

Kabiny parowe Tylö wykonane są z wysokiej jakości tworzywa i dostarczone są w gotowych do montażu elementach ściennych oraz sufitowych. Sufit ma kształt kopuły. Drzwi wykonane są z hartowanego szkła.


Zdjęcia: Tylö/Koperfam Sp z o.o.

Załączniki:
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
Łubniany, ul. Opolska 125B, tel. 601 149 528
e-mail: info@saunakor.com